• Со попуст
  • Неодамнешно
FifturedIsPlays® ABS цемент - Среден телесен 1 п.н.е. Секој 07270-Blackswan-1PK-NPF

FifturedIsPlays® ABS цемент - Среден телесен 1 п.н.е. Секој 07270-Blackswan-1PK-NPF

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Среден телесен цемент За ABS цевки и фитинзи до 8 "дијаметар. NSF сертифициран. Се среќава со ASTM D-2235. ABS цевки и фитинзи до 8 "дијаметар. NSF сертифициран. Се среќава со ASTM D-2235. Рокот на траење е ограничен на 2 години од датумот на конзерва. Формулација со ниска VOC. Даубер во капа umамбо Даубер во Кап. Fifturedisplays ABS цемент (црна) - Средно тело 1 п. Секој 07270-Blackswan-1 PK-NPF.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата