• Со попуст
  • Неодамнешно
ygqzm Тв Ѕид Монтажа Сет Тв Заградата Авион 360 Степен Ротација Ѕид Држач Монитор Заградата за 14-27 ВО LCD LED Тв Носивост 10KG

ygqzm Тв Ѕид Монтажа Сет Тв Заградата Авион 360 Степен Ротација Ѕид Држач Монитор Заградата за 14-27 ВО LCD LED Тв Носивост 10KG

 
DEN 1549.92

Количината на стоката
Това е достапна

180 степени се вртат и 360 степени ротираат за подобра флексибилност на гледање Ротацијата како прилагодување по инсталацијата овозможува совршено израмнување НА ТЕЛЕВИЗОРОТ. Овој ѕиден држач е компатибилен со ТЕЛЕВИЗОР ПРЕДВОДЕН од 14-27 инчи. ДРЖАЧОТ ЗА ТВ доаѓа со сите потребни додатоци за брза и лесна инсталација. Погоден за спална соба, дневна соба, канцеларија, хотел, итн. 180 степени се вртат и 360 степени ротираат за подобра флексибилност на гледање.Ротацијата како прилагодување по инсталацијата овозможува совршено израмнување НА ТЕЛЕВИЗОРОТ.Овој ѕиден држач е компатибилен со ТЕЛЕВИЗОР ПРЕДВОДЕН од 14-27 инчи.ДРЖАЧОТ ЗА ТВ доаѓа со сите потребни додатоци за брза и лесна инсталација.Погоден за спална соба, дневна соба, канцеларија, хотел, итн.Име на ставка : Поставување На Тв Ѕид Дебелина : 1,5 mm Bearing Тежина : 10kgfro ѕидот : 1100mm Equipped Со Завртки За Монтирање : m4, m1fixed дупка растојание : 75x75/100x1000mm Support Големина Опсег : 14-27 инчифункционалност : Нагоре, надолу, лево и десно ротација, рамнина ротација забелешка : -може да има 1-3 см грешка на големина За рачно МЕРЕЊЕ.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата