• Со попуст
  • Неодамнешно
SJYDQ Автомобил Правосмукалка Големо Мини Автомобил Висока Моќност Рачни Правосмукалка Прочистувач На Воздух За Автомобил Дома

SJYDQ Автомобил Правосмукалка Големо Мини Автомобил Висока Моќност Рачни Правосмукалка Прочистувач На Воздух За Автомобил Дома

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Тежина : 520гр Материјал : АБС + алуминиумска легура + пластика. Повод : автомобил, соба, канцеларија, студентски дом, итн. Дизајн : лесен за употреба, супер вшмукување, темелно чистење. Карактеристики : форма, рационализиран дизајн, убав и компактен, лесен за носење. Материјал : СТОМАЧНИ мускули + алуминиумска легура + пластична пригода : автомобил, соба, канцеларија, студентски дом, итн.Дизајн : лесен за употреба, супер вшмукување, темелно чистење.Карактеристики : форма, рационализиран дизајн, убав и компактен, лесен за носење.Мотор : дигитална брзина на моторот без четки : 75000 вртежи во минута : 90всилно ниво на вакуум 11000 Pa, стандардно ниво 8000 Pa Battery капацитет : 2000mah*3поќен индикатор : сино дишење светлосно време : 13,5 минути за силна брзина, 18 минути за стандарден капацитет на чашата за менувач : 100ml.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата