• Со попуст
  • Неодамнешно
Синергија дигитална далечинска управувачка батерија, компатибилна со далечинскиот управувач ScanReco BS590, ултра висок капацитет, замена за батеријата ScanReco 13445

Синергија дигитална далечинска управувачка батерија, компатибилна со далечинскиот управувач ScanReco BS590, ултра висок капацитет,

 
DEN 1183.20

Количината на стоката
Това е достапна

Батеријата што се надополнува компатибилна со Scan Reco 13445 Работи за далечински управувач Scan Reco BS590 и многу други модели. Оваа батерија е направена со високо квалитетни јапонски ќелии, таа е дизајнирана да ги исполни или надминува оригиналните перформанси на батеријата. Долготрајна, ултра батерија со капацитет со hi. Батеријата што се надополнува компатибилна со Scan Reco 13445. Работи за далечински управувач Scan Reco BS590 и многу други модели. Оваа батерија е направена со високо квалитетни јапонски ќелии, таа е дизајнирана да ги исполни или надминува оригиналните перформанси на батеријата. Долготрајна, ултра батерија со капацитет со hi. Синергија дигитална далечинска управувачка батерија, компатибилна со далечинскиот управувач Scan Reco BS590, (Ni-MH, 7.2 V, 3000m Ah) Ултра висок капацитет, замена за Scan Reco 13445 Спецификации на батеријата : Battery Chem Stry : Ni-MHVOLTAGE : 7.2 VCapacity : 3000mahcompatile со : Scan Reco 1345 Батерии За : Scan Reco BS590 далечински управувач и многу други.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата