• Со попуст
  • Неодамнешно
Цитат Со Двојно Срце Ракопис Кука За Маса Декоративна Затворач Продолжување Преклопна Закачалка

Цитат Со Двојно Срце Ракопис Кука За Маса Декоративна Затворач Продолжување Преклопна Закачалка

 
DEN 348.80

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : 4,4 см х 4,4 см (1,7 инчи х 1,7 инчи) кога е преклопен ; 6,4 см (2,5 инчи) во должина кога лежи Класификација : Куки, Затворач, Декоративни, Преклопливи. Карактеристика : - дизајн на база Без лизгање : обезбедува торбата ќе биде цврсто обесена. ;- Преклопливо и магнетно затворање : лесно за закачување. ;- Корисен начин за вас и вашите пријатели лесно да ја чувате торбата кога работите или јадете. Материјал : овој производ е изработен од висококвалитетен метал. Количина на пакетот : 1 х Куки. Големина : 4,4 см х 4,4 см (1,7 инчи х 1,7 инчи) кога е преклопен ; 6,4 см (2,5 инчи) во должина кога се поставува класификација : Куки, Затворач, Декоративна, Преклопна карактеристика : -дизајн на основата Без лизгање : ја прицврстува торбата цврсто да се обеси. - Преклопливо и магнетно затворање : лесно за закачување. - Корисен начин за вас и вашите пријатели лесно да ја чувате чантата кога работите или имате материјал за јадење : овој производ е изработен од висококвалитетен метал.Количина на пакет : 1 х Кука Клучни Зборови : Куки, Цитат, Кука за маса, рачно напишана, Кука За Преклопување, љубов, Закачалка За Чанта,уметнички фонт,Закачалка За Маса,англиски фонт, љубовни зборовидитинкер сака да ги донесе идеите на сите во реалност.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата