• Со попуст
  • Неодамнешно
Ранец на камера на Navitech Action Camera со интегрирана лента за градите - компатибилен со Digital Action Action Action Action Action 4K

Ранец на камера на Navitech Action Camera со интегрирана лента за градите - компатибилен со Digital Action Action Action Action Action

 
DEN 1273.60

Количината на стоката
Това е достапна

Интегрирана монтирање за вашата акција за акција Тежок, материјал отпорен на абразија. Prontеб на предните вредности на водата за да ја чувате вашата акциона камера безбедна. Прилагодливи, поставени, ленти за рамо за тотална удобност. 12 -месечна гаранција. Интегрирана монтирање за вашата акција за акција. Тежок, материјал отпорен на абразија. Prontеб на предните вредности на водата за да ја чувате вашата акциона камера безбедна. Прилагодливи, поставени, ленти за рамо за тотална удобност. 12 -месечна гаранција.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата