• Со попуст
  • Неодамнешно
Тегла за пумпа за воздух, крем за патување за полнење со празна пумпа за лосиони за шише, преносни шише за шише за пумпа за шишиња за полнење на воздушна пумпа, конте?

Тегла за пумпа за воздух, крем за патување за полнење со празна пумпа за лосиони за шише, преносни шише за шише за пумпа за шишиња за полнење на

 
DEN 79.84

Количината на стоката
Това е достапна

Кремот помалку шише ви овозможува лесно да го носите и да го користите Убавиот дизајн може да го продолжи рокот на траење на козметиката!. Нови козметички контејнери : Одржувајте рок на траење и спречете ги производите да стапат во контакт и загадување. Висококвалитетна транспарентна пластика, докажано протекување и отпорен на распрскувачи ;. Совршен козметички контејнер за : Фондација, крем, лосион, навлажнувач или производи за нега на кожата на DIY; Придобивки од празна козметика за полнење : го минимизира отпадот - не повеќе - повеќе не во производи за нега на кожата - мазно дистрибуција и поточна доза на формулирање - многу лесна за полнење ;. Потсетник : Вакуумското шише мора да биде исполнето со посакуваните производи за нега на кожата, во спротивно нема да работи. По пополнувањето на теглата, неколку пати да се избрка каков било вишок. Кремот помалку шише ви овозможува лесно да го носите и да го користите. Убавиот дизајн може да го продолжи рокот на траење на козметиката!. Нови козметички контејнери : Одржувајте рок на траење и спречете ги производите да стапат во контакт и загадување. Висококвалитетна транспарентна пластика, докажано протекување и отпорен на распрскувачи ;. Совршен козметички контејнер за : Фондација, крем, лосион, навлажнувач или производи за нега на кожата на DIY; Придобивки од празна козметика за полнење : го минимизира отпадот - не повеќе - повеќе не во производи за нега на кожата - мазно дистрибуција и поточна доза на формулирање - многу лесна за полнење ;. Потсетник : Вакуумското шише мора да биде исполнето со посакуваните производи за нега на кожата, во спротивно нема да работи. По пополнувањето на теглата, неколку пати да се избрка каков било вишок. Опис на производот Даржеој крем помалку шише ви овозможува лесно да го носите и да го користите.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата