• Со попуст
  • Неодамнешно
DOITOOL 1pc Брзо Тела Случај Пролет Клип Брзо Стегач Корисни Клип Домаќинство Алатки Прилагодливи Стегач Пролет Менгеме Стегач Дома Hasp Клип Брзо Вклучите Стегач Пвц Цр?

DOITOOL 1pc Брзо Тела Случај Пролет Клип Брзо Стегач Корисни Клип Домаќинство Алатки Прилагодливи Стегач Пролет Менгеме Стегач Дома

 
DEN 198.40

Количината на стоката
Това е достапна

нерѓосувачки челик, пвц ВКЛУЧИ СТЕГАЧ за СЛУЧАЈ Изработен од цврсти и издржливи материјали, цврст и издржлив, одличен и корисен, нема лесно да се оштети. СТЕГАЧ од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК Изработени од врвен материјал, одлични и практични и корисни, тие можат да бидат за термин. САМО-ЗАКЛУЧУВАЊЕ вклучи предметот прифаќа дизајн на пвц рачка, не-и не е лесно да ги повредите рацете, безбедни и практични. АЛАТКА ЗА БРЗ КЛИП Направи одлична изработка, одличен производ за замена на скршен или стар клип за брави за вклучување. КУТИЈА СТЕГАЧ Едноставна во структурата, лесна за употреба, силна носивост, можете да ја користите со доверба. Пакетот Вклучува 1 x Пролет Стегач Карактеристики-Материјал : Нерѓосувачки челик,Пвц Прилагодливи U Завртка Вклучите Менгеме. - Големина : 20, 00Х5, 00Х4, 00 см/7, 86Х1, 97Х1, 57 инчен Стегач За Брзо Вклучување. - Боја : Сребрена, Црвена Спојка За Брава. - Со дизајн на кука и пружина, добар носивост и зголемување На Клипот за Заклучување На Кутијата за практичност. - Силата на стегање е силна, а разумната структура ја прави стегачот поцврста и помоќна Стегач За Прицврстување На Бравата. - Изработени од врвен материјал, одлични и практични, издржливи и корисни, тие можат да бидат за термин Случај Пролет Бравата Клип.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата