• Со попуст
  • Неодамнешно
3/8 х 2 Од Обична Завршница 18-8 Нерѓосувачки Челик Голем Од Дебел Браник Мијалник

3/8 х 2 Од Обична Завршница 18-8 Нерѓосувачки Челик Голем Од Дебел Браник Мијалник

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Цена За : Секој Систем на Мерење : Инчен Рамен Тип На Мијалник : Голем Од Дебел Рамен Предмет За Миење : Дебела Завршница На Прицврстувачот За Миење Браник : Толеранција На Обична Дебелина : +/-0015" Цврстина На Роквел : Дебелина На Б70 : 1/8" Одговара На Големини На Завртки : 3/8" Основен Материјал За Миење : Мијалник Од Нерѓосувачки Челик Надвор Од Диа. : 2 " Одделение За Материјал За Миење : 18-8 Мијалник Внатре Во Диа. Земја на Потекло( предмет на промена) : Сад. Цена За : Секој Систем на Мерење : Инчен Рамен Тип На Мијалник : Голем Од Дебел Рамен Предмет За Миење : Дебела Завршница На Прицврстувачот За Миење Браник : Толеранција На Обична Дебелина : +/-0.015" Цврстина На Роквел : Дебелина На Б70 : 1/8" Одговара На Големини На Завртки : 3/8" Основен Материјал За Миење : Мијалник Од Нерѓосувачки Челик Надвор Од Диа. : 2 " Одделение За Материјал За Миење : 18-8 Мијалник Внатре Во Диа. Земја на Потекло( предмет на промена) : Сад. 'Дебел Браник Мијалник, Нерѓосувачки Челик, Инч, Мијалник Материјал Одделение 18-8, Прицврстувач Заврши Обичен, Одговара На Болт Големини 3/8 Во.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата