• Со попуст
  • Неодамнешно
Gitzo GT5561SGT Series 5 Carbon 6x 6 Дел G -Lock Giant систематски статив - го заменува GT5560SGT

Gitzo GT5561SGT Series 5 Carbon 6x 6 Дел G -Lock Giant систематски статив - го заменува GT5560SGT

 
DEN 5235.20

Количината на стоката
Това е достапна

Систем за ротација на нозете Системот за заклучување на заклучување на G-заклучување редизајниран за да се постигне зголемување од 20% на ригидноста. Материјал : 6 слој јаглеродни влакна, фази на нозе/делови : 5/6, Заклучување на нозете Тип на заклучување : пресврт, Независно ширење на нозете : Да, Централна заграда : Бр. Капацитет на оптоварување : 55 фунти (25 кг), максимална висина : 102.4 “(260см) , Минимална висина : 6,7 "(17 см), преклопена должина : 28" (71 см), фитинг на прицврстување на главата : 3/8 ". Систем за ротација на нозете. Системот за заклучување на заклучување на G-заклучување редизајниран за да се постигне зголемување од 20% на ригидноста. Материјал : 6 слој јаглеродни влакна, фази на нозе/делови : 5/6, Заклучување на нозете Тип на заклучување : пресврт, Независно ширење на нозете : Да, Централна заграда : Бр. Капацитет на оптоварување : 55 фунти (25 кг), максимална висина : 102.4 “(260см) , Минимална висина : 6,7 "(17 см), преклопена должина : 28" (71 см), фитинг на прицврстување на главата : 3/8 ". Систематските стативи се најсилни и најстабилни достапни, но тие исто така нудат ненадмината флексибилност.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата