• Со попуст
  • Неодамнешно
Оставете го дрвениот знак од репка, Плакета за потписи од дрво, 16x20in кујна тема wallид знак за знак на знак, цитати што висат wallидна уметност за влезната врата влезна т?

Оставете го дрвениот знак од репка, Плакета за потписи од дрво, 16x20in кујна тема wallид знак за знак на знак, цитати што висат wallидна уметност

 
DEN 1228.80

Количината на стоката
Това е достапна

Димензија : Знакот е во димензија 16x20in инчи Висок квалитет : знакот што виси е изработен од природно дрво, еколошки и без луто мирис. Декорот за знаци на дрво е едноставен и елегантен. И висококвалитетното печатење го прави знакот Brignt и Lifelike, што нема да биде лесно да се чипне, кора или избледи. Широко апликации : Овој знак за виси може да се примени за врата и прозорецот на куќата, канцеларијата, бар, клуб, продавница за кафе, продавница за облека итн. Совршен за вашиот одмор и пролетна домашна забава. Одлично како подарок : Користете го ова за своја декорација на домови или подарете го на семејството и пријателите. Ова ќе послужи како одличен подарок за домаќинство, подарок за роденден, подарок за дипломирање и подарок за благодарност. Услуга за продажба : Ако имате какви било прашања во врска со овој производ, не двоумете се да не контактирате и ние ќе ви обезбедиме совршено решение што е можно поскоро. Димензија : Знакот е во димензија 16x20in инчи. Висок квалитет : знакот што виси е изработен од природно дрво, еколошки и без луто мирис. Декорот за знаци на дрво е едноставен и елегантен. И висококвалитетното печатење го прави знакот Brignt и Lifelike, што нема да биде лесно да се чипне, кора или избледи. Широко апликации : Овој знак за виси може да се примени за врата и прозорецот на куќата, канцеларијата, бар, клуб, продавница за кафе, продавница за облека итн. Совршен за вашиот одмор и пролетна домашна забава. Одлично како подарок : Користете го ова за своја декорација на домови или подарете го на семејството и пријателите. Ова ќе послужи како одличен подарок за домаќинство, подарок за роденден, подарок за дипломирање и подарок за благодарност. Услуга за продажба : Ако имате какви било прашања во врска со овој производ, не двоумете се да не контактирате и ние ќе ви обезбедиме совршено решение што е можно поскоро.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата