• Со попуст
  • Неодамнешно
Конзерва за отпадоци од автомобили, Mini Can Bin со капаци и 20 парчиња торби со мали отпадоци додатоци за протекување на прашини за организатор за канцеларија за канцела

Конзерва за отпадоци од автомобили, Mini Can Bin со капаци и 20 парчиња торби со мали отпадоци додатоци за протекување на прашини за организатор

 
DEN 191.84

Количината на стоката
Това е достапна

[Чувајте го чисто] Организаторот на големи седишта за автомобили е удобен за хартиени крпи, кора и други ѓубре Може да се користи и како организатор за чадори, пијалоци и други мали предмети, чиста и хигиенска гаранција. 【Заштеда на простор】 Овој симпатичен додаток за мини автомобили е лесен за инсталирање. Цврстиот клип дозволува ѓубрето да може безбедно да се прицврсти на џебот на вратата или задното седиште, и нема да ја блокира вратата или да се влезе на патот кога виси на страничната врата од вашиот автомобил. 【Ергономски дизајн】 Лесен за истегнување на капакот и целосно затворен водоотпорен дизајн, осигурете се дека конзервата за ѓубре е добро запечатена за да спречи непријатни мириси да избегаат во автомобилот. Конзерви за отпадоци од автомобили можат да го одржат вашето возило чисто. [Одлична компатибилност] Ова е одличен подарок за автомобили за оние на кои им е потребна уреден и организиран ентериер за автомобили за сите типови автомобили, вклучувајќи автомобили, SUV, камиони, итн. 【Клиентот Прв】 Список на пакување : 1 високо квалитетен конзерва за отпадоци од автомобили, 20 конзерва за автомобили, 20 20, 20 конзерви за автомобили, 20 20, 20 конзерви за отпадоци од автомобили, 20 20, 20 конзерви за отпадоци од автомобили, 20 20 конзерви за автомобили, 20, 20 Издржливи торби за ѓубре. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Непобедливи лименки за отпадоци од автомобили со висок степен се мали, но големи во капацитет. Симпатичната конзерва за мини ѓубре е задолжителен подарок за средно ниво и премиум автомобили. Со нашите лименки за ѓубре, вашиот автомобил повеќе не се натрупува.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата