• Со попуст
  • Неодамнешно
HDMI Женски На HDMI Женски Адаптер/Конвертор

HDMI Женски На HDMI Женски Адаптер/Конвертор

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Цел : Личен Мјузикл, Домашно Кино, Аудио И Видео, Пристаниште Пол : Женски На Женски,. Карактеристики : Позлатени, 1080п,. Цел : Личен Мјузикл, Домашно Кино, Аудио И Видео, Тип : Адаптер, Порта : HDMI V1. 3, Порта Пол : Женски На Женски, Карактеристики : Позлатени, 1080p, Тежина(кг) : 0.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата