• Со попуст
  • Неодамнешно
Anncus 10pcs/lot vs1000d-l vs1000d vs1000 lqfp48

Anncus 10pcs/lot vs1000d-l vs1000d vs1000 lqfp48

 
DEN 930.40

Количината на стоката
Това е достапна

Напон на напојување : 2,7 V ~ 5,5 V Тип : Регулатор на напон. Број на модел : VS1000 D-L. Е прилагодено : да. Напон на напојување : 2,7 V ~ 5,5 V. Тип : Регулатор на напон. Број на модел : VS1000 D-L. Е прилагодено : да. VS1000 D-L VS1000 D VS1000 LQFP48 Важни информации за интегрирани услови на колото1. Сите ICs се сосема нови, компоненти со врвен квалитет : апсолутно никакви користени предмети или фалсификати. Предметите испратени од Андерс се проверуваат за изгледот, пакувањето и стабилноста. Сликите се само за повикување. Точните спецификации треба да се добијат од листот со податоци. Општо, повеќето ИЦ се произведуваат во последниве години и добија одобрение од РОХС. Ние не сме одговорни за типографски грешки.Сипирање- Спецификации на предметот : Напон на напојување : 2,7 V ~ 5,5 VTYPE : напон регулатономед Број : VS1000 D-LIS Прилагодено : Yes Application : Компјутерска температура : 2,7 V ~ 5,5 VDissipation Power : 2,7 V ~ 5.5 VCondition : ново.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата