• Со попуст
  • Неодамнешно
Хихело Корпа ЗА Отпадоци 15л Корпа За Отпадоци Луксузна Златна Корпа За Отпадоци Со Високи Стапки Бања Кујна Со Голем Капацитет Домашна Корпа За Ѓубре, Зелена Кујнс?

Хихело Корпа ЗА Отпадоци 15л Корпа За Отпадоци Луксузна Златна Корпа За Отпадоци Со Високи Стапки Бања Кујна Со Голем Капацитет Домашна

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Лесно се чисти, нечистотијата на површината на корпата за отпадоци може лесно да се отстрани со само партал, заптивката е силна, капакот лесно се отвора и затвора, лесно можете да ја отстраните и замените кесата за отпадоци и да го фрлите ѓубрето Пластичен материјал, мала тежина, лесен за движење. Лесно притиснете за да го отворите капакот, капакот може да остане отворен цело време. Ултра тенкиот дизајн е погоден за страните, пукнатините и аглите на масичката. Хоризонталниот дизајн СО голем отвор ОД 30 СМ е особено погоден за употреба во кујна, а дизајнот на затворениот капак може ефикасно да го заклучи мирисот. Лесно се чисти, нечистотијата на површината на корпата за отпадоци може лесно да се отстрани со само партал, заптивката е силна, капакот лесно се отвора и затвора, лесно можете да ја отстраните и замените кесата за отпадоци и да го фрлите ѓубрето. Пластичен материјал, мала тежина, лесен за движење. Лесно притиснете за да го отворите капакот, капакот може да остане отворен цело време. Ултра тенкиот дизајн е погоден за страните, пукнатините и аглите на масичката. Хоризонталниот дизајн СО голем отвор ОД 30 СМ е особено погоден за употреба во кујна, а дизајнот на затворениот капак може ефикасно да го заклучи мирисот. Внатрешното буре може лесно да се расклопи, погодно за отстранување ѓубре, практично и убаво, многу погодно за употреба на различни места како што се дом, спална соба, кујна, дневна соба, бања и канцеларија.Кујнска Корпа За Отпадоци Во Затворен Простор Корпа За Отпадоци Погодна За Дома, Ресторан, Тоалет, Канцеларија име На Производот : ѓубре капацитет : 15лматеријал : пластика големина : 33.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата