• Со попуст
  • Неодамнешно
Zyamy 2PCS Clear Smat Pal Calendar Calendar Date Need Mone Mone Symbls Sleass Mampry за списание, DIY ScrapBooking и Декорација на албуми со фотографии

Zyamy 2PCS Clear Smat Pal Calendar Calendar Date Need Mone Mone Symbls Sleass Mampry за списание, DIY ScrapBooking и Декорација на албуми

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Материјал : Направено од еколошки TPR материјал, мек и квалитетен, обликување со инјектирање, не е лесно да се пробие или деформацијата, може да се користи долго време Големина : околу 10*15cm/3.91inch; Повторно употреба, само лесно притиснете на хартијата или картичката, ќе се појават разни обрасци. Лесен за употреба : Само ставете го чистиот печат на акрилен блок (не е вклучен) и цврсто мастијте го за правење картички, страници за записи и честитки, совршено парче DIY. Широк опсег : Овие јасни марки можат да се користат за месечни календари, недели и броеви, совршени за додавање на уникатни украси за печат за да се направат покани, честитки, страници за белешки, албуми за фотографии, календари, клипчиња и тетратки и многу повеќе. Пакување : Печат на календарот од 1 парчиња и 1 п. датум недела и месец печат, за да се задоволат различни потреби за планирање на датуми, да се договорат според вашиот сопствен стил. Материјал : Направено од еколошки TPR материјал, мек и квалитетен, обликување со инјектирање, не е лесно да се пробие или деформацијата, може да се користи долго време. Големина : околу 10*15cm/3.91inch; Повторно употреба, само лесно притиснете на хартијата или картичката, ќе се појават разни обрасци. Лесен за употреба : Само ставете го чистиот печат на акрилен блок (не е вклучен) и цврсто мастијте го за правење картички, страници за записи и честитки, совршено парче DIY. Широк опсег : Овие јасни марки можат да се користат за месечни календари, недели и броеви, совршени за додавање на уникатни украси за печат за да се направат покани, честитки, страници за белешки, албуми за фотографии, календари, клипчиња и тетратки и многу повеќе. Пакување : Печат на календарот од 1 парчиња и 1 п. датум недела и месец печат, за да се задоволат различни потреби за планирање на датуми, да се договорат според вашиот сопствен стил.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата