• Со попуст
  • Неодамнешно
Енергетско дрво за резба на алатка за алатка за мелница за мелница за одвојување/тркалезни/рамни заби за мелница за агол на отворот од 16 мм

Енергетско дрво за резба на алатка за алатка за мелница за мелница за одвојување/тркалезни/рамни заби за мелница за агол на отворот од

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Направено од висококвалитетен зацементиран карбид материјал, висока јачина, отпорност на корозија и анти-кара, многу издржлив и има долг животен век Остри сечење, висока ефикасност на сечење, цврста и издржлива. Три-замолки даваат мазно и контролирано дејство за мелење и полирање за да ги зголемите перформансите на мелење. Лесен за употреба и работа, погодно за замена на лопатките. Компатибилен со мелница за агол на отворот 16мм. Карактеристики : Изработено од високо квалитетен зацементен карбид материјал, висока јачина, отпорност на корозија и анти-кара, многу издржлив и има долг животен век. Остри сечење, висока ефикасност на сечење, цврста и издржлива. Три-замолки даваат мазно и контролирано дејство за мелење и полирање за да ги зголемите перформансите на мелење. Лесен за употреба и работа, погодно за замена на лопатките. Компатибилен со мелница за агол на отворот 16мм. Алатка за резба на дрво со високи перформанси, прицврстување на мелница за агол. Може да се користи за обработка на дрво, резба од дрво, резба на корен, полирање чајни садови, масички за кафе, итн.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата