• Со попуст
  • Неодамнешно
4x6 Фото албум со простор за пишување, Fabmaker 300 џебови со фото албуми за вертикална и хоризонтална фотографија, премиум албум за слики со насловната слика, книга со гол

4x6 Фото албум со простор за пишување, Fabmaker 300 џебови со фото албуми за вертикална и хоризонтална фотографија, премиум албум

 
DEN 223.84

Количината на стоката
Това е достапна

Идеално за масовно складирање на фотографии Брилијантен начин да ги задржите вашите најценети спомени, како родендени, свадби, дневна ilarубов, одмор, дипломирање, семејна годишнина, итн. Изработени од архивски материјал, страниците се без киселина и без ПВЦ. Уверете се дека вашите слики ќе останат во добра форма за наредните години. Прекрасната PU кожа го обвиткува албумот, давајќи му силна и цврста градба. Едноставниот, класичен изглед би одел совршено на која било маса за кафе или полица. Прозорецот за паѓање го одложува целокупниот изглед на книгата и ви овозможува да погледнете во она што е внатре без да го отворите албумот. Со овој албум за лизгање, едноставно треба да ги вметнете фотографиите и да ги повикате на ден. Филмовите со висока јасност ги одржуваат вашите слики јасни и остануваат на место. Разновидни страници за пејзаж и портрет : Со оглед на се повеќе и повеќе телефонски слики, овој албум со фотографии нуди оптимален приказ за складирање на два портрети плус еден пејзаж на секоја страница. Куќа до 300 фотографии во овој елегантен албум и создадете визуелни приказни за вашите најубави спомени. Слот за меморандум за наслови : Секоја страница има слот за меморандум за имиња на списанија, датуми, места, мисли, итн. Ние нудиме 100 парчиња картички со 4 разновидни дизајни на модели, додавајќи персонализиран допир. Премиум и без киселина : Со цврсто врзување и силно шиење, овој држач за фотографии е добро направен и изграден за да трае. Ракавите без киселина обезбедуваат максимална заштита за вашите слики, цврсти и не се лесни за раскинување, осигурувајќи дека вашите спомени ќе траат со години. Исклучителна обвивка со рамка : Завиткано во пу -кожа, давајќи воздух со софистицираност и квалитет, овој стилски фото албум работи одлично како домашен декор или книга за маси за кафе. Покриениот прозорец ви овозможува да ја покажете омилената фотографија и да ја поставите темата за албумот. Создадете уникатен чувар и подарок : исполнет со расфрлани фотографии, оваа книга со фотографии е луксузен чувар на вашите најскапоцени спомени. Користете џеб на грб за да ги организирате вашите патни билети, разгледници, итн. Исто така, прави внимателен подарок за свадби, дипломирање, одмор, семејна годишнина, итн. Разновидни страници за пејзаж и портрет : Разгледување на се повеќе телефонски слики, оваа фотографија, оваа фотографија Албумот нуди оптимален приказ за складирање на два портрети плус еден пејзаж на секоја страница. Куќа до 300 фотографии во овој елегантен албум и создадете визуелни приказни за вашите најубави спомени. Слот за меморандум за наслови : Секоја страница има слот за меморандум за имиња на списанија, датуми, места, мисли, итн. Ние нудиме 100 парчиња картички со 4 разновидни дизајни на модели, додавајќи персонализиран допир.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата