• Со попуст
  • Неодамнешно
46мм-28мм 46-28 мм 46 До 28 Чекор Надолу Прстен Филтер Адаптер

46мм-28мм 46-28 мм 46 До 28 Чекор Надолу Прстен Филтер Адаптер

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

46мм-28мм 46-28 мм 46 До 28 Чекор Надолу Прстен Филтер Адаптер 46мм-28мм Чекор Надолу Филтер Прстен Адаптер Вовед Машки навој : 46мм Женски конец : 28мм Сосема нов, никогаш не користен Изработен од метална боја : Вклучен е црн Пакет : Адаптер за Прстен за Филтри x1 (Оригинален Фабрички Пакет) Погоден За филтри, адаптери, ЛЕЌИ, хауба за ЛЕЌИ, КАПАЧЕ за ЛЕЌИ и многу повеќе.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата