• Со попуст
  • Неодамнешно
Албум за меморија на TFIIEXFL DIY, Albumer Shapure Albumer Journal Adventure Book за патувања во канцеларија домашен бизнис роденден

Албум за меморија на TFIIEXFL DIY, Albumer Shapure Albumer Journal Adventure Book за патувања во канцеларија домашен бизнис роденден

 
DEN 4158.40

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : 12-инчи од 12-инчи, овој албум за белешки е направен со поголема големина од обичните, така што ќе имате повеќе простор да ги поставите и снимате вашите спомени Обвивките се со 3Д чувство, буквите, куќата нагоре и светот се во 3Д. Дополнителни додатоци : Со овој албум со фотографии, ќе станете разгледници и налепници за фотографии без дополнителни трошоци. Страници : 30 листови празни и дебели стилски картони, во вкупно 60 страници. Сите страници се празни, така што можете да го направите како ваш бележник со вашите слатки фотографии, патни билети и да ги напишете вашите белешки, тоа е значаен албум со фотографии за чување на вашите специјални спомени. Ако размислувате да му дадете на некого подарок за роденден, свадбен настан или на вашиот значаен друг, ова може да биде одлична опција за да изберете. Прилики за употреба : свадбен туш, бебешки туш, албум за годишнини, Денот на благодарноста, итн. Големина : 12-инчи од 12-инчи, овој албум за запишување е направен со поголема големина од обичните, така што ќе имате повеќе простор за поставување и снимање вашите спомени. Обвивките се со 3Д чувство, буквите, куќата нагоре и светот се во 3Д. Дополнителни додатоци : Со овој албум со фотографии, ќе станете разгледници и налепници за фотографии без дополнителни трошоци. Страници : 30 листови празни и дебели стилски картони, во вкупно 60 страници. Сите страници се празни, така што можете да го направите како ваш бележник со вашите слатки фотографии, патни билети и да ги напишете вашите белешки, тоа е значаен албум со фотографии за чување на вашите специјални спомени. Ако размислувате да му дадете на некого подарок за роденден, свадбен настан или на вашиот значаен друг, ова може да биде одлична опција за да изберете. Прилики за употреба : свадбен туш, бебешки туш, албум за годишнини, Денот на благодарноста, итн. Функција : Големина : 12-инчи од 12-инчи, овој албум за запишување е направен со поголема големина од обичните, така што ќе имате повеќе простор за место да поставите и снимајте ги вашите сеќавања.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата