• Со попуст
  • Неодамнешно
Acer Aspire 5 A515-46-R3UB | 15.6 'Full HD IPS Dis | AMD Ryzen 3 3350U proc | 4GB DDR4 | 128GB NVMe SSD | WiFi 6 | Windows 11 Home Во S Режим 15.6' Black Travel BP

Acer Aspire 5 A515-46-R3UB | 15.6 'Full HD IPS Dis | AMD Ryzen 3 3350U proc | 4GB DDR4 | 128GB NVMe SSD | WiFi 6 | Windows 11 Home Во S Режим

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

AMD Ryzen 3 3350u Мобилен Процесор СО AMD Radeon Вега 6 Мобилни Графика Располага со до 15,6" лаптоп со 10" таблет оддел. водоотпорна надворешност, горната рачка за лесно носење, потпора на задната перница со обложени ремени за рамо. Моќна Продуктивност : AMD Ryzen 3 3350 U обезбедува перформанси од десктоп класа и неверојатно траење на батеријата во тенка тетратка. Со Прецизно Засилување, добијте до 3,5 GHz за вашите апликации со голема побарувачка.Напон : 240,0 волти.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата