• Со попуст
  • Неодамнешно
23 големини рутер бит Поставете двојно флејта рутер рутер малку алатка за обработка на дрво

23 големини рутер бит Поставете двојно флејта рутер рутер малку алатка за обработка на дрво

 
DEN 156.48

Количината на стоката
Това е достапна

1 1/4 "или 1/2 '' Shank, 23 големини на сечење дијаметар за изберете. Користете на CNC и други автоматски рутери, како и рачни и табели преносни рутери. "или 1/2 '' Shank, 23 големини на сечење дијаметар за избор. Огромни парчиња рутер за нос за сечење, монистра, флуидирање и општа украс. Ги намалува сите материјали за состав, иверица, дрвени предмети и меки дрвја. Користете на CNC и други автоматски рутери, како и рачни и преносни преносни рутери. Материјал на сечилото : зацементиран карбид; Материјал за сечење : Цврсто дрво, фиберборд со средна густина, плоча, антифолд специјална плоча, сплит итн. Спецификација : Известување : Големини = дијаметар на шипка*Дијаметар на сечилото (инч) Примена : Машина за рачно исечување, машина за мелење CNC итн. : Цврсто дрво, табла со влакна со средна густина, табла за снегулки, анти-пати специјална плоча, Сплинт итн. Апликации Пакет вклучен : 1 x рутер за дното на дното.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата