• Со попуст
  • Неодамнешно
Шише со вода од не'рѓосувачки челик од хидро -клетка w/слама и широки капаци на устата

Шише со вода од не'рѓосувачки челик од хидро -клетка w/слама и широки капаци на устата

 
DEN 361.60

Количината на стоката
Това е достапна

Шише - 100% материјали со извори на девица, 18/8 не'рѓосувачки челик од одделение за храна 100% отпорни на оксидација, 'рѓа и корозија. 100% БПА бесплатно. Paracord - дизајниран само за шишиња со широки уста со хидро -клетки. Компатибилен само со Sport Cap. Не е компатибилен со стандардно шише со уста. Направено од 550 + 350 најлон од воено одделение. Подигање шише - багажникот е направен од 100% силиконски медицински степен БПА. Штити од вдлабнатини и гребнатини. Се вклопува само со шишиња со хидро -клетки. Не е компатибилен со други брендови. Спортско капаче во боја со слама - дизајниран само за производи од хидро -ќелии. Направено од 100% девица извори БПА бесплатна пластика. Не 100% доказ за истекување заради делови од компонентата во движење. Шише - 100% материјали со извори на девица, 18/8 не'рѓосувачки челик од одделение за храна. 100% отпорни на оксидација, 'рѓа и корозија. 100% БПА бесплатно. Paracord - дизајниран само за шишиња со широки уста со хидро -клетки. Компатибилен само со Sport Cap. Не е компатибилен со стандардно шише со уста. Направено од 550 + 350 најлон од воено одделение. Подигање шише - багажникот е направен од 100% силиконски медицински степен БПА.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата