• Со попуст
  • Неодамнешно
Шише со тркалање | Склопливо шише со вода што е докажано со протекување со LED | Flerslight LED LED лесна лесна флаплибилна шише со вода | За кампување за пешачење спорт на отво

Шише со тркалање | Склопливо шише со вода што е докажано со протекување со LED | Flerslight LED LED лесна лесна флаплибилна шише со вода |

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Преносни ролни за компактно патување; рачка за превртување за лесно носење; LED светло со три режими за погодност - Совршено за кампување за пешачење далечински места итни случаи и вонредни состојби во училишен пикник и активности на отворено Разновидни-со своите уникатни карактеристики на протекување, преклопливи, флексибилни, преносни, склопувачки, отпорни на топлина, миење, меки и исцедени, што го прават нашето преносно склопување на шише со вода за вода да биде најдобриот избор за дневен сад за пиење, патување или пешачење , работа, велосипедизам, скијање, пловење и возење. Изработено е од нетоксична храна, без силиконски материјал БПА, кој е лесен за чистење. Flashlight Flashlight - овој производ може да се користи како фенерче. Капакот на шишето содржи високо ефикасна LED која има време на употреба од 8 часа. Нема потреба да носите фенерче одделно додека пешачите, пикник или какви било активности на отворено. LED ламба и SOS - капачето на шишето содржи и две други LED диоди што можат да го променат режимот со кликнување на копче. Режимот на ламбата ќе го осветли шишето како ламба и може да ја осветли целата просторија 12 часа. Може да се користи за читање, шатори, итн. Режимот SOS ќе даде сигнал за визуелна итна дистрибуција преку светлосни светла со три штрајкови. Workе работи 48 часа на едно полнење и може да се користи за итни случаи. Мир на умот - гарантираме дека ова преносно шише не само што ќе ги исполни сите ваши потреби за хидратација, туку ќе работи и како високо функционална алатка во вашите авантури на отворено. Ако од која било причина, ова шише не работи како што сакате, ние ќе ви обезбедиме замена или ќе процесираме целосна наплата. Преносни ролни за компактно патување; рачка за превртување за лесно носење; LED светло со три режими за погодност - Совршено за кампување за пешачење далечински места итни случаи и вонредни состојби во училишен пикник и активности на отворено. Разновидни-со своите уникатни карактеристики на протекување, преклопливи, флексибилни, преносни, склопувачки, отпорни на топлина, миење, меки и исцедени, што го прават нашето преносно склопување на шише со вода за вода да биде најдобриот избор за дневен сад за пиење, патување или пешачење , работа, велосипедизам, скијање, пловење и возење.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата