• Со попуст
  • Неодамнешно
Голема точка на среќа Останете Groovy - Boho hippie подароци за подароци - кутии за забава - сет од 12

Голема точка на среќа Останете Groovy - Boho hippie подароци за подароци - кутии за забава - сет од 12

 
DEN 271.84

Количината на стоката
Това е достапна

Останете Groovy Party Goodie Tagn вклучува 12 торби за фаворити за подароци кои се совршени за забава во Boho Hippie Секоја големина на торбата мери должина од 4,75 ”должина x 2,5” широк x 7 ”. Партиските торби за добра се одлични за мали подароци, третмани и други забави на партијата. Фантастични фаворити : Соберете ги сите добрите за да ги поставите овие забавни торби за подароци! Пополнете ја забавата Гуди торби со асортиман на подароци како бонбони со големина на залак, мали играчки, ситници и благодарам на забави! Истурете ги вашите гости кога ќе ги изненадите со овие вреќи за метеж. Лесно собрание : Партиските торби за добра ќе пристигнат рамно. Секоја торба за наклонетост вклучува искривени линии и нумерирани јазичиња за лесно преклопување. За да ја затворите секоја торба, преклопете го над горниот дел и обезбедете го со вметнување на јазичето во рамките. Пакувањето ќе вклучува и упатства за склопување. Висококвалитетно снабдување : Останете Groovy Party Goodie Tags се професионално печатени двострани на хартија со тешки картони со сјај како фото.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата