• Со попуст
  • Неодамнешно
SPZ 100x2 Амерична метричка алуминиум V појас макара, за SPZ профил V-појас, 2 жлеб, дијаметар на теренот од 100 мм,

SPZ 100x2 Амерична метричка алуминиум V појас макара, за SPZ профил V-појас, 2 жлеб, дијаметар на теренот од 100 мм,

 
DEN 464.00

Количината на стоката
Това е достапна

1-033-SPZ 100 X2 AMETIRC (R) Број на дел Алуминиум V појас макара за SPZ профил V-појас. Дијаметар на теренот од 100 мм. Дијаметар на центар од 45 мм. 1-033-SPZ 100 X2 AMETIRC (R) Број на дел. Алуминиум V појас макара за SPZ профил V-појас. Дијаметар на теренот од 100 мм. Дијаметар на центар од 45 мм.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата