• Со попуст
  • Неодамнешно
PIBM Стилски полица за едноставност Полнен wallид Полици за лебдечки решетки ТВ кутија саксија за растителни игра машини цврсто дрво издржливо класифицирано складира

PIBM Стилски полица за едноставност Полнен wallид Полици за лебдечки решетки ТВ кутија саксија за растителни игра машини цврсто дрво

 
DEN 560.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас навреме, директно продадени од производителот, поддржувајте повеќе набавки Лесен за инсталирање : Треба да вежбате, лежиштето на оптоварување, компактно и практично. големина (должина × ширина × висина) : 30x20x10cm, 60,5x20x10cm (види табела со големина). Висококвалитетни материјали : Цврсто дрво (стабилна изведба, отпорна на абење, издржливо). Мулти-функција : уредно скриен кабел, чисто дрво жито, заоблен агол дизајн, анти-пумпа, отпорен на корозија. Име : Shelf Style : Едноставно и модерен систем : Погодно е за мали електронски производи, кабелски кутии, поставени кутии, ЦД-а, ДВД, ДВД плеери, конзоли за игри, Проектрит не само што може да чува различни предмети, туку и да го подобри вашиот декорации за украсување на просторијата : WIPE : WIPE : WIPE Со партал и редовно чиста за да се избегнат сериозни промени во влажноста : Овој производ е рачно мерење, покажувајќи ја грешката со големина од 1-2 см и вистинското сигеалистичко снимање, светла за снимање, ефекти на прикажување и личните мислења ќе создадат одредена разлика во бојата, ве молиме преовладувате во натура.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата