• Со попуст
  • Неодамнешно
Универзални торби со висока густина на уништување, капацитет од 40-45 гал, 100/кутија

Универзални торби со висока густина на уништување, капацитет од 40-45 гал, 100/кутија

 
DEN 367.84

Количината на стоката
Това е достапна

Торбички отпорни на пункција, полиетиленски смола Идеално за рендан хартија и пластичен отпад. За употреба со уништувачи компатибилни со големина. Запечатено дно што се спротивставува на кршење кога е исполнето. Перфориран, континуиран ролна во кутијата за диспензери. Торбички отпорни на пункција, полиетиленски смола. Идеално за рендан хартија и пластичен отпад. За употреба со уништувачи компатибилни со големина. Запечатено дно што се спротивставува на кршење кога е исполнето. Перфориран, континуиран ролна во кутијата за диспензери. Чанти со полиетилен смола со висока густина се дизајнирани за употреба со сите уништувачи што се компатибилни со големина. Јасните вреќи отпорни на пункција се перфорираат во континуирана ролна. Кутијата се отвора за да стане удобен диспензер. Едноставно отворете го уништувачот и вметнете ја торбата во шумината шупница за да соберете хартија и отпад од машината. Запечатеното дно чува содржина во вреќата без да се крши.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата