• Со попуст
  • Неодамнешно
Организатор на територии на територијата на Соединетите Држави, голем капацитет за складирање на пенкало, организатор на кожни канцелариски материјали со патенти

Организатор на територии на територијата на Соединетите Држави, голем капацитет за складирање на пенкало, организатор на кожни канцелариски материјали

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

【Материјал】 Пенкало за пенкало е изработено од мека и удобна пипена кожа, која е отпорна на абење, лесен и компактен 8x3,5x1,5 инч 【Голем капацитет】 торба за складирање на молив има слотови, џебови од мрежа во кутијата со моливи, можете да чувате картички, готовина во предел за преглед или мал џеб. Еластична мрежа и џеб помагаат да се одделат вашите се за мали работи како што е Eraser, Stapler, хартиени клипови, ножици, картички и така натаму. 【Лизгачки патент】 Цврст и мазен патент, лесен за отворен и затворен, што ќе застане добро на редовна употреба, гарантирано за квалитет. Сите шевови се зашиени со цврсти, чисти линии. Отпорен на солза, отпорен на гребење, лесен за чистење. Овој случај со моливи е најдобро решение за да ве одржи организиран, исто така е совршен подарок за дипломирање, роденден, назад на училиште и Божиќ!. 【Мулти функционално】 Тоа е мултифункционална торба со големи прегради што можат да ги задоволат практичните потреби за различни луѓе, тоа не е само торба за канцелариски материјал за средношколски ученици од средно училиште, туку и торба за патувања, козметичка торба за шминка и торба за додатоци за жени за жени жени жени за жени жени Возрасни и материјали за канцелариски биро. Оваа торба е навистина сè во една торба за дневна употреба. 【Гаранција за квалитет】 Ако не сте целосно задоволни од набавката, ние ќе ви вратиме целосно или ќе ви испратиме замена бесплатно. 【Материјал】 Пенкало за пенкало е изработено од мека и удобна пипена кожа, која е отпорна на абење, лесен и компактен 8x3,5x1,5 инч. 【Голем капацитет】 торба за складирање на молив има слотови, џебови од мрежа во кутијата со моливи, можете да чувате картички, готовина во предел за преглед или мал џеб. Еластична мрежа и џеб помагаат да се одделат вашите се за мали работи како што е Eraser, Stapler, хартиени клипови, ножици, картички и така натаму. 【Лизгачки патент】 Цврст и мазен патент, лесен за отворен и затворен, што ќе застане добро на редовна употреба, гарантирано за квалитет. Сите шевови се зашиени со цврсти, чисти линии. Отпорен на солза, отпорен на гребење, лесен за чистење. Овој случај со моливи е најдобро решение за да ве одржи организиран, исто така е совршен подарок за дипломирање, роденден, назад на училиште и Божиќ!. 【Мулти функционално】 Тоа е мултифункционална торба со големи прегради што можат да ги задоволат практичните потреби за различни луѓе, тоа не е само торба за канцелариски материјал за средношколски ученици од средно училиште, туку и торба за патувања, козметичка торба за шминка и торба за додатоци за жени за жени жени жени за жени жени Возрасни и материјали за канцелариски биро.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата