• Со попуст
  • Неодамнешно
Американски бел крст сино метал што може да се открие лепило, стерилни, лесни 1-3/4 x 3 прсти

Американски бел крст сино метал што може да се открие лепило, стерилни, лесни 1-3/4 x 3 прсти

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Сината боја овозможува лесно да се забележи завој Металот под рампа овозможува зависно откривање. Металот под рампа овозможува зависно откривање. Завои се лесни за отворање и имаат многу абсорбента, нелеплива рана подлога. Опис на производот Сината боја овозможува лесно да се забележи завој. Металот под рампа овозможува зависно откривање. Металот под рампа овозможува зависно откривање. Информации за контакт со производителот 631-656-3800.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата