• Со попуст
  • Неодамнешно
Силиконски анален приклучок со вшмукување чаша водоотпорен мазен допир анален секс играчки мониста за жени мажи модел

Силиконски анален приклучок со вшмукување чаша водоотпорен мазен допир анален секс играчки мониста за жени мажи модел

 
DEN 996.80

Количината на стоката
Това е достапна

【Материјал】 Изработено е од ултра мек силикон за пријатен допир, нема да му наштети на вашето тело 【Ергономски】 прстените се ергономски дизајнирани за удобност и лесна употреба и отстранување. Cup Чаша за вшмукување】 Анален приклучок со чаша за вшмукување што може да се прикачи на wallидот за лесна употреба. 【Анално задоволство】 Без разлика дали сте експерт или нови за анална стимулација! Овие вибрирачки анални мониста се супер меки и удобни за сите нивоа на корисници!. 【Пакет】 Тајно пакување, ве молиме, не грижете се, ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас. 【Материјал】 Изработено е од ултра мек силикон за пријатен допир, нема да му наштети на вашето тело. 【Ергономски】 прстените се ергономски дизајнирани за удобност и лесна употреба и отстранување. Cup Чаша за вшмукување】 Анален приклучок со чаша за вшмукување што може да се прикачи на wallидот за лесна употреба. 【Анално задоволство】 Без разлика дали сте експерт или нови за анална стимулација! Овие вибрирачки анални мониста се супер меки и удобни за сите нивоа на корисници!.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата