• Со попуст
  • Неодамнешно
Hoople тешка ткаенина фабрика расте торби со рачки, 1 галон пакет од 6, неткаен паметен градинарски тенџере задебелен сад за расадник за компири, јагода и друг зеленчук

Hoople тешка ткаенина фабрика расте торби со рачки, 1 галон пакет од 6, неткаен паметен градинарски тенџере задебелен сад за расадник за

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

? Градина Горв торба : 6 пакет-1 галон (5,8in x 8in) Добијте ги најдобрите торби за садење со функции на Matiple за да ги задоволите сите ваши потреби. ? Премиум материјал : Изработено од 300g висококвалитетна неткаена ткаенина. Подебели од другите садови за материјали. Сите овие садови се еколошки и без БПА. ? Функции : Одлична дренажа. Цврста и задебелена ткаенина ги одржува растенијата топли во текот на зимата и ладни во текот на летото. Задебелен 300г, неткаен е подобар од пластичните контејнери. ? Издржлив, здрав и преносен дизајн : 300g неткаена ткаенина. Рачки за изградба на лесно движење.x Шиење на формата значи дека можете да преместувате торби полни со почва и растенија со леснотија и безбедно. Погоден за садење компир, чили, морков, ротквица, кикирики и многу зеленчук што растат под земја. ? Hoople тешки рачки и солиден материјал значи дека можете да преместувате торби полни со почва и растенија со леснотија.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата