• Со попуст
  • Неодамнешно
Игнар 7.938 мм 5/16 СИ3Н4 Керамички Топки Силициум Нитрид Топки Кои Се Користат Во Лежишта/Пумпа/Линеарен Лизгач/вентили Топки

Игнар 7.938 мм 5/16 СИ3Н4 Керамички Топки Силициум Нитрид Топки Кои Се Користат Во Лежишта/Пумпа/Линеарен Лизгач/вентили Топки

 
DEN 737.44

Количината на стоката
Това е достапна

Капацитет на вртежен момент : 1 Структура : Сплајн. Број на модел : погледнете го насловот. Премази : Црн Оксид. Материјал : Челик. SI3 N4 керамички топки силициум Нитрид топки кои се користат во лежишта/пумпа/линеарен лизгач/вентили топки Добредојде на вашиот inqry. Имаме и друга големина, какви било потреби, слободно контактирајте со нас! Специфики на ставката : капацитет На Вртежен Момент : 1 структура : Број на Модел на Сплин : упатете наслов премази : Црн Оксидематеријал : Челик Навикнати : да.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата