• Со попуст
  • Неодамнешно
Starsвезди на американски знамиња ленти 2 држачи за садови за кујнски држачи за отпорни на топлина поставуваат жешки влошки за садови за печење за печење за готвење

Starsвезди на американски знамиња ленти 2 држачи за садови за кујнски држачи за отпорни на топлина поставуваат жешки влошки за садови за

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Висок квалитет : Американските starsвезди на знамето ленти за држачи на тенџере се изработени од увезена водоотпорна полиестерска ткаенина + анти-скалд материјал, фино изработка, густа и издржлива, анти-скалд и топлотна изолација, отпорна на топлина до 400 степени Висока отпорност на топлина : Користете како топли влошки за топли садови, топли садови и тави, садови за готвење од леано железо. Заштитете ги countertops од гребнатини, пласман под тешкиот сет на леано железо. Ги штити рацете од топлината на рерната, додавајќи безбедност во процесот на готвење. Широко користено (8*8 инчи), погодни за садови и тави што откриваат кујна, готвење, печење, скара и скара на отворено, итн. Модерна, практична и безбедна, добро координирајте со вашата куќа и кујната - перспектива за секојдневна употреба на затворен или на отворено. Домаќинства за домаќинството : Внатрешните и надворешните слоеви се изработени од водоотпорна ткаенина, полесно да се чистат. Дизајн на странични ленти, затоа закачете ги преку прстените за суспензија кога не ја користите, зачувајте ја просторијата и направете ја вашата кујна да изгледа почиста. Најдобар избор за подароци : Одлични подароци за Денот на мајката, денот на свадбата, роденденот, празниците, домаќините и подароците за водителка. Висок квалитет : Американските starsвезди на знамето ленти за држачи на тенџере се изработени од увезена водоотпорна полиестерска ткаенина + анти-скалд материјал, фино изработка, густа и издржлива, анти-скалд и топлотна изолација, отпорна на топлина до 400 степени. Висока отпорност на топлина : Користете како топли влошки за топли садови, топли садови и тави, садови за готвење од леано железо. Заштитете ги countertops од гребнатини, пласман под тешкиот сет на леано железо. Ги штити рацете од топлината на рерната, додавајќи безбедност во процесот на готвење. Широко користено (8*8 инчи), погодни за садови и тави што откриваат кујна, готвење, печење, скара и скара на отворено, итн.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата