• Со попуст
  • Неодамнешно
АКЕКСИТ 135мм со должина со должина на рачката не-SLI-P рачка пролет натоварена кожна дупка за кожни дупки Плеј Плиер модел на алатка: 41AS324QO72

АКЕКСИТ 135мм со должина со должина на рачката не-SLI-P рачка пролет натоварена кожна дупка за кожни дупки Плеј Плиер модел на алатка: 41AS324QO72

 
DEN 188.80

Количината на стоката
Това е достапна

Пластична завиткана метална рачка за лесно работење Направено од CR-V материјал. Едноставен начин да направите совршени дупки во кожа, хартија, картон и други меки материјали. Пролет натоварена за удобна употреба. Погодно е за удирање на дупки од 2мм диа. (348241 EWET197224 YUDR786685). Пластична завиткана метална рачка за лесно работење. Направено од CR-V материјал. Едноставен начин да направите совршени дупки во кожа, хартија, картон и други меки материјали. Пролет натоварена за удобна употреба. Погодно е за удирање на дупки од 2мм диа. (348241 EWET197224 YUDR786685). Направено од CR-V материјал. Пролет натоварена за удобна употреба. Пластична завиткана метална рачка за лесно работење. Едноставен начин да направите совршени дупки во кожа, хартија, картон и други меки материјали. Погодно за удирање на дупки со тркалезни 2мм диа.Спецификација : Име на производот : Кожна дупка Панч тежина : 124gmaterial : CR-V, Plastic Color : Grey, Yellow Dimension : 13,5 x 8,5 x 0,9cm / 5,4-инчен x 3,4-инчен X 0.36-инч (l* (l* (l* W*h) Дупка за удар.


Клучни карактеристики

Product Name:
Leather Hole Punch
Weight:
124g
Material:
CR-V, Plastic
Color:
Gray, Yellow
Dimension:
13.5 x 8.5 x 0.9cm / 5.4-inch x 3.4-inch x 0.36-inch(L*W*H)
Punch Hole Dia.:
2mm / 0.08-inch
Handle Length:
8.5mm / 0.34-inch
Package Content:
1 x Leather Hole Punch
(837uiyh2379sedt4719):
Enviamos el envío desde China por un período de 10 a 30 días. :

Слични производи во категоријата