• Со попуст
  • Неодамнешно
ТУЛУС 32 инчен Суета Светлина Четкана Никел Бања Светилки Гроздобер Ѕид Сканце Ѕид Монтирање Светилка Со Јасни Стаклени Нијанси Фарма Куќа Бања Осветлување

ТУЛУС 32 инчен Суета Светлина Четкана Никел Бања Светилки Гроздобер Ѕид Сканце Ѕид Монтирање Светилка Со Јасни Стаклени Нијанси Фарма Куќа

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Уникатен Дизајн : Изработен Од елегантен рустикален црн метален финиш, ладен правоаголен дизајн на основата и високи 4 странични проѕирни стаклени нијанси на ѕидните скали со 2 светла, што е како 2 сјајни скапоцени камења што блескаат во вашата куќа, за да ја инсталирате оваа црна суета светлината може да биде извонреден домашен декор за да ја осветлите вашата куќа и вашиот живот Широки Апликации : Јасна и Транспарентна сенка на стаклена светилка носи повеќе сјај во вашата бања .Оваа црна бања суета светлина високо одговара за секој стил на декорација, како што се индустриски, модерни, ретро, фарма, традиционални, земја итн. Ова огледало суета светло тела не се користи само во секојдневното осветлување во бањата, спалната соба, дневната соба, ходникот и фоајето, но, исто така, делува како уметнички декор во деловни активности како изложби, галерии, ресторани, кафулиња и сл. Практичен Дизајн : ова суета светла за бања може да ги задоволи вашите различни потреби на нагоре или надолу за декорација или други практични читање и шминка осветлување. Затемнета И Стандардна Основа За Приклучок Е26 : Целосно затемнета кога се користи со сијалица за затемнување и компатибилен прекинувач за затемнување.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата