• Со попуст
  • Неодамнешно
X-gree 10pair 13,8mmx10mmx6mm јаглеродни четки за напојување за електричен мотор за вежбање на чекан (10-тина 13,8mmx10mmx6mm cepillos de carbón herramienta eleéctrica para martilo eléctrico de perforación del mot

X-gree 10pair 13,8mmx10mmx6mm јаглеродни четки за напојување за електричен мотор за вежбање на чекан (10-тина 13,8mmx10mmx6mm cepillos de carbón

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Земја на производство : Кина; Материјал : јаглерод, метал Нето тежина : 24g; Содржина на пакет : 10pair x моторна јаглерод четка. Главна боја : темно сива, сребрен тон. Вкупна должина (приближно) : 27мм / 1.06 "(Lunghezza Totale (одобрение. Големина на јаглеродната четка (приближно.8mmx10mmx6mm (L*W*T) (Dimensione Pennello (Appross.) : 13,8mmx10mmx6mm (l * w * t). Земја на производство : Кина; Материјал : јаглерод, метал. Нето тежина : 24g; Содржина на пакет : 10pair x моторна јаглерод четка. Главна боја : темно сива, сребрен тон. Вкупна должина (приближно .06 “(Lunghezza Totale (одобрение. Големина на јаглеродната четка (приближно) : 13.8mmx10mmx6mm (l*w*t) (Dimensione Pennello (одобрение.) : 13,8mmx10mmx6mm ( L * w * t).8mmx10mmx6mm јаглеродни четки за напојување за електрична алатка за електрични чекани за мотор : четки за моторни јаглеродни мотори. Истрошените четки честопати се причина за слабо трчање мотор.Нота : Ве молиме, не го полирајте или вратете го производот. Опишување на шпански 10,8mmx10mmx6mm јаглеродни четки за напојување по алатка за напојување по мартело elettricopaese di produzione : cina; Материјал : Карбонио, Металопесо Нето : 24 g; Contenuto della Конфезионе : 10 Pezzi X Pennello Carbone Motorecolore Princemale : Grigio Scuro, Tono Argent Olunghezza Totale (Appross.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата