• Со попуст
  • Неодамнешно
Големо складирање на чевли LUTSPC со магнетна врата, 12 кутии за складирање на чевли за пакувања, чиста пластична организатор за чевли за плакарот, заштеда на простор з?

Големо складирање на чевли LUTSPC со магнетна врата, 12 кутии за складирање на чевли за пакувања, чиста пластична организатор за чевли за

 
DEN 751.84

Количината на стоката
Това е достапна

Магнетна врата : Чистата кутија за чевли има моќна магнетна влезна врата која обезбедува силна заптивка, ефикасно спречувајќи да влегуваат прашина и нечистотија да влегуваат и да ги одржуваат чевлите чисти и хигиенски Магнетната врата е поудобна од традиционалните лизгачки врати и вклучува вшмукување камен во рамката на вратата за да ја задржи влезната врата цврсто на место и да спречи чевлите да испаднат од кутијата за складирање. Градење на блокирање на блокирање : Едноставно и удобно со брави со слоти помеѓу кутиите за чевли. Ротација на 360 ° без да падне, цврста и безбедна, го носи вашето складирање на едно ново ново ниво. Без разлика дали тоа е во вашиот плакар или ходник дома, или во вашиот стан или студентски дом, можете да го решите како што сакате. Кажете му збогум на нередот и здраво на ново ниво на погодност со нашиот систем за редење на градежни блокови. Дополнителен голем капацитет : Овој контејнер за чевли мери во должина од 13,26 инчи (33,2 см), во висина од 8,97 инчи (23 см) и 5,46 инчи (14,5 см) во висина, обезбедувајќи доволно простор за чување на женските чевли до големина 10 (САД) и САД) и САД) и Машки чевли до големина 9 (нас). И тие се погодни за најразлични типови чевли, вклучувајќи чизми, обични чевли, тренери и високи потпетици. На прв поглед : Транспарентниот дизајн на кутијата за складирање на чевли ви овозможува брзо да го пронајдете чевлите што ви требаат, без да ја отпакувате целата кутија. Во исто време, јасно можете да ја видите внатрешноста на чевлите и да добиете подобра идеја за нивната состојба и дали треба да се чистат и одржуваат навреме. Панел за дишење : Изработена од висококвалитетна, издржлива пластика PP+ABS, нашата кутија за организатор на чевли е дизајнирана да издржи секојдневно абење и солза без лесно деформација. Неговите големи воздушни дупки на задниот дел овозможуваат воздухот да циркулира слободно во кутијата, намалувајќи го градењето на влагата и спречува чевлите да станат влажни, што може да доведе до раст на бактерии и оштетување на чевлите.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата