• Со попуст
  • Неодамнешно
Двоен HH 25611 цинк позлатен пин, 3/8 x 4-1/4 “

Двоен HH 25611 цинк позлатен пин, 3/8 x 4-1/4 “

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Направено од висок јаглероден челик Подготвени за употреба. Овој производ е произведен во Кина. Направено од висок јаглероден челик. Подготвени за употреба. Овој производ е произведен во Кина. 3/8 "x 4-1/4", цинк позлатена, пичка за метеж, изработена од висок јаглероден челик, рачка на пролетна жица, 1 парче фалсификувана, позлатена жолта цинк, употреблива должина 4-1/4 ", дијаметар на вратило 3/8 ".Лесен за користење. Овој производ е многу издржлив. Овој производ е произведен во Кина.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата