• Со попуст
  • Неодамнешно
AEXIT 0,7mmx6mmx35mm 304 извори на компресија на компресија од не'рѓосувачки челик извори 10 парчиња

AEXIT 0,7mmx6mmx35mm 304 извори на компресија на компресија од не'рѓосувачки челик извори 10 парчиња

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Име на производот : Пролет на компресија; Боја : сребрен тон Дијаметар на жица : 0,7мм/0,028 "; надворешен дијаметар : 6мм/0,24". Материјал : 304 не'рѓосувачки челик; Тежина : 8g. Содржина на пакет : Пролет за компресија од 10 парчиња x. Вкупна должина : 35мм/1,4 ''. Направено од 304 материјал од не'рѓосувачки челик, извори на жица за компресија можат да се користат во лесната индустрија. и градинарска опрема и индустриска.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата