• Со попуст
  • Неодамнешно
Фан-вентилатор компатибилен за FoxConn PV801512MSPF0A 80 * 80 * 15 mm 8cm DC 12V 0,4A 3-пински аксијално ладење вентилатор

Фан-вентилатор компатибилен за FoxConn PV801512MSPF0A 80 * 80 * 15 mm 8cm DC 12V 0,4A 3-пински аксијално ладење вентилатор

 
DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Компатибилен за Fox Conn PV801512 MSPF0 A 80*80*15 mm 8cm DC 12 V 0,4 A 3-пински аксијален вентилатор за ладење Совршени делови за замена, висококвалитетни вентилатори. Секој вентилатор е тестиран пред испорака. Сите слики се направени од вистинската ставка, проверете внимателно пред да наддавате. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не. Со задоволство ќе ви помогнеме. Компатибилен за Fox Conn PV801512 MSPF0 A 80*80*15 mm 8cm DC 12 V 0,4 A 3-пински аксијален вентилатор за ладење. Совршени делови за замена, висококвалитетни вентилатори. Секој вентилатор е тестиран пред испорака. Сите слики се направени од вистинската ставка, проверете внимателно пред да наддавате. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не. Со задоволство ќе ви помогнеме. DNPART вентилатор компатибилен за Fox Conn PV801512 MSPF0 A 80*80*15 mm 8cm DC 12 V 0,4 A 3-пински аксијален вентилатор за ладење.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата