• Со попуст
  • Неодамнешно
Zitiany Chrome Nail Powder Holographic Nail Powder Metallic Mirror Effect Chameleon Pigment Glitter Powder, DIY маникир со алатка за сунѓер

Zitiany Chrome Nail Powder Holographic Nail Powder Metallic Mirror Effect Chameleon Pigment Glitter Powder, DIY маникир со алатка

 
DEN 385.60

Количината на стоката
Това е достапна

Sude во прав за нокти во салон】- Цврстата состојба притискана пигмент, без пигмент летање за време на употреба, без излевање, помалку потрошувачка Овој цврст огледало во прав ги исполнува вашите дневни потреби повеќе и ги прави вашите нокти диверзифицирани. 【Метална текстура и лесна за употреба】- огледало во прав за нокти без чувство на честички, што е деликатно и мазно, им дава на вашите нокти рефлективен ефект на огледало и ги прави вашите нокти гламурозни. Може лесно да се примени на природни или вештачки нокти без никакви професионални вештини. Ова е лесно за секого. 【Деликатна текстура и широка примена】- Оваа цврста холографска прашина за нокти е деликатна и мазна, без смисла на честички, одлично за да создадете маникир за огледало. Можете да го примените на гел нокти, акрилни нокти, природни нокти, лажни совети за нокти и така натаму. Исто така е корисна DIY алатка за украсување на вашиот дом, случајот на мобилниот телефон, очилата, уметноста на телото и многу повеќе. Совршени и слатки подароци за DIY за сите видови на женски возрасти. 【Класична боја и добра вредност】- специјално избрана класична сребро, злато, сина, итн., Кои се многу погодни за сите видови облека и шминка. Постојат повеќе различни бои, така што сигурно ќе најдете стил што ви се допаѓа. Ако сакате повеќе боја, треба да ја додадете количината. Богатата боја на холо во прав ви овозможува да се прилагодите во секоја пригода, како што се обични работи, ноќен клуб, забава, свадба итн. 【Гаранција за производи】- Ние сме посветени да ви обезбедиме висококвалитетни производи и услуги. Ако имате какви било прашања во врска со производите, ве молиме контактирајте не преку е -пошта, а Зитиниј ќе ви обезбеди помош и услуга во рок од 24 часа. Sude во прав за нокти во салон】- Цврстата состојба притискана пигмент, без пигмент летање за време на употреба, без излевање, помалку потрошувачка. Овој цврст огледало во прав ги исполнува вашите дневни потреби повеќе и ги прави вашите нокти диверзифицирани. 【Метална текстура и лесна за употреба】- огледало во прав за нокти без чувство на честички, што е деликатно и мазно, им дава на вашите нокти рефлективен ефект на огледало и ги прави вашите нокти гламурозни. Може лесно да се примени на природни или вештачки нокти без никакви професионални вештини. Ова е лесно за секого. 【Деликатна текстура и широка примена】- Оваа цврста холографска прашина за нокти е деликатна и мазна, без смисла на честички, одлично за да создадете маникир за огледало. Можете да го примените на гел нокти, акрилни нокти, природни нокти, лажни совети за нокти и така натаму. Исто така е корисна DIY алатка за украсување на вашиот дом, случајот на мобилниот телефон, очилата, уметноста на телото и многу повеќе. Совршени и слатки подароци за DIY за сите видови на женски возрасти. 【Класична боја и добра вредност】- специјално избрана класична сребро, злато, сина, итн., Кои се многу погодни за сите видови облека и шминка. Постојат повеќе различни бои, така што сигурно ќе најдете стил што ви се допаѓа.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата