• Со попуст
  • Неодамнешно
Savita 80 парчиња дебелина од 0,8мм дебели алто/тенор саксофон подлога за уста гумени уста перничиња силни лепила за лепила за почетници, музичари, саксофони, хаутбои и к

Savita 80 парчиња дебелина од 0,8мм дебели алто/тенор саксофон подлога за уста гумени уста перничиња силни лепила за лепила за почетници,

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Пакетот вклучува : ќе добиете влошки за уста на саксофон со 80 парчиња саксофон со дебелина од 0,8мм Доволна количина за вашата дневна употреба. Безбеден материјал : Направени од висококвалитетна гума, овие перничиња за уста на алто/тенор се меки и издржливи. Можете да ги користите без никаква грижа. Силно лепило : Нашите влошки за уста поседуваат силно лепило што може добро да се залепи на устата и да нема лизгање. Заштитник на устата : Кога ќе ги излупите влошките, остануваат малку или никакви остатоци, што може да помогне во заштитата на устата. Покрај тоа, тие исто така можат да помогнат во заштитата на забите и да го задржите кларинетиот закотвен во устата, што ви овозможува слободно да ги истегнете вашите перформанси. Широка апликација : Овие влошки за кларинет се добра помош за почетниците на саксофон или кларинет за да избегнат вознемирувачки вибрации додека играат. Погоден за алто/тенор саксофони и кларинети. Пакетот вклучува : ќе добиете влошки за уста на саксофон со 80 парчиња саксофон со дебелина од 0,8мм. Доволна количина за вашата дневна употреба. Безбеден материјал : Направени од висококвалитетна гума, овие перничиња за уста на алто/тенор се меки и издржливи. Можете да ги користите без никаква грижа. Силно лепило : Нашите влошки за уста поседуваат силно лепило што може добро да се залепи на устата и да нема лизгање. Заштитник на устата : Кога ќе ги излупите влошките, остануваат малку или никакви остатоци, што може да помогне во заштитата на устата.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата