• Со попуст
  • Неодамнешно
Боја по броеви за возрасни платно - галеб со чамци со чамци за куќи на возрасни по бројни комплети - боја по броеви за возрасни - боја по броеви - лесна DIY уметност и за?

Боја по броеви за возрасни платно - галеб со чамци со чамци за куќи на возрасни по бројни комплети - боја по броеви за возрасни

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

? ? Еколошка акрилна боја, целосна и светла боја, лесна за боја, силна моќ на криење 【Лесно за сликање】 Бојата по броеви е многу лесно да се размачка, само следете ја инструкцијата и создадете неверојатно уметничко дело, правејќи да се чувствувате како сликар. Можете да одлучите за пресврт на цртање според вашата лична корист или во пресрет на броевите. Насликајте се од вашиот стил. ? Услуга за продажба】 По приемот на производот, доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не и испратете ни е -пошта. Ние ќе одговориме на вашата порака и ќе го решиме проблемот во рок од 24 часа. Не грижете се, ве молиме, бидете сигурни да купите. (Не е задоволен, поврат и заменливо. ? ? Еколошка акрилна боја, целосна и светла боја, лесна за боја, силна моќ на криење. 【Лесно за сликање】 Бојата по броеви е многу лесно да се размачка, само следете ја инструкцијата и создадете неверојатно уметничко дело, правејќи да се чувствувате како сликар. Можете да одлучите за пресврт на цртање според вашата лична корист или во пресрет на броевите. Насликајте се од вашиот стил. ? Услуга за продажба】 По приемот на производот, доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не и испратете ни е -пошта. Ние ќе одговориме на вашата порака и ќе го решиме проблемот во рок од 24 часа. Не грижете се, ве молиме, бидете сигурни да купите. (Не е задоволен, поврат и заменливо. Зошто да изберете боја по броеви? Сликањето според комплетот за броеви е идеален вовед во задоволствата на уметноста, без оглед на искуството или возраста. Тоа е совршен прв чекор за почетниците да уживаат во сликарството. на платно за создавање на вашето ремек -дело. Тоа ги нуди сите основни вештини за сликање, чувство за достигнување и забава. Бојата : *здрави дигитални пигменти, висока репродукција на бои, светли бои. *Бојата може да биде директно обоена, нема потреба да додавате вода. *Покриеноста на бојата е силна, процесот на сликање ако е грешка, можете да ја покриете точната боја.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата