• Со попуст
  • Неодамнешно
Осалади 3 парчиња соларни светла на отворено декоративни декорасиини де пара надворешни стакло приврзоци светло градина висечки светла стакло висечки ламба дворо

Осалади 3 парчиња соларни светла на отворено декоративни декорасиини де пара надворешни стакло приврзоци светло градина висечки светла стакло висечки

 
DEN 331.04

Количината на стоката
Това е достапна

LED висечки светла-Промена на бојата што виси соларни светла : испукани стаклени соларни светла со 4 менување на бои, што ги прави овие патио светла уникатни! LED соларни висечки светла- дизајн на животниот век на услуги, материјал, сето тоа ја прават оваа ламба да ви служи добро. Сончева висечка ламба- Сјаен транспарентен ПВЦ материјал Направете ја оваа wallидна ламба поубава и уникатна. Внатрешни висечки светла- уникатни : Декорацијата што ја дома со оваа светлина лесно, совршено одговара со вашиот стил на украсување на домот. Прекрасна висечка ламба- дизајн на услуга живот, материјал, сето тоа ја прават оваа ламба да ви служи добро. Список на пакети 3 x LED светлосни карактеристики - Батерија : 1.2 V/600m Ah стакло висечка ламба. - Лесна боја : Шарени висечки светла. - Сјаен транспарентен ПВЦ материјал Направете ја оваа wallидна ламба поубава и уникатна убава висечка ламба. - Извор на светлина на производот : 1 x LED ламбички мониста што висат светла на соларни топки. - Големина : Околу 15 x 8 x 8cm Внатрешни висечки светла. - Време на осветлување : 6-8 часа соларни светла што висат светла на отворено декоративни светла соларни градинарски светла соларни патио светла партија светла соларни стаклени светла за Ноќта на вештерките, висат топчести светла, Божиќни топки самовила, Божиќни декор пејзаж, осветлување чадор светла. - Сончев панел : 0,1 W аморфен силиконски соларен панел LED соларни светла за висина. Светла за виси во градина - Боја : Како што е прикажано, светлата што висат во дворот.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата