• Со попуст
  • Неодамнешно
Компресиран филтер за воздух одговара на Гарднер Денвер

Компресиран филтер за воздух одговара на Гарднер Денвер

 
DEN 1040.00

Количината на стоката
Това е достапна

Директно замена и компатибилност на производот 100% Суровини со висок квалитет, економични, ги намалуваат трошоците за одржување. Осигурете се да се исполнат оригиналниот стандард за Maunfacturing. Директно замена и компатибилност на производот 100% . Суровини со висок квалитет, економични, ги намалуваат трошоците за одржување. Осигурете се да се исполнат оригиналниот стандард за Maunfacturing. Контактирајте нè : (1). Ако има некој проблем, ве молиме не двоумете се да не контактирате со порака, ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден. (не вклучувајќи ги државните празници) (2). Работно време : од понеделник до петок.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата