• Со попуст
  • Неодамнешно
Решетката за чевли со чевли XRXEBV, мултифункционално складирање на чевли за чевли за чевли за чевли за плакари, влез, балкон, соба, врата, ходник, балкон, балкон

Решетката за чевли со чевли XRXEBV, мултифункционално складирање на чевли за чевли за чевли за чевли за плакари, влез, балкон,

 
DEN 687.68

Количината на стоката
Това е достапна

Распространета големина 2 слоја : 50см*23,8 см*30см, може да складира околу 4 ~ 6 пара чевли, 3 слоја : 50 см*23,8 см*45см, може да складира околу 6 ~ 9 пара чевли, 70 см*23,8 см*45см, може да се чува околу 9 ~ 12 пара чевли; 4 слоја : 50см*23,8 см*60см, може да складира околу 8 ~ 12 пара чевли, 70 см*23,8 см*60см, кој може да складира околу 12 ~ 16 пара чевли, 5 слоеви : 50см*23,8 см*75см, што може Зачувајте околу 10 ~ 15 пара чевли 70см*23,8 см*75см, може да чува околу 15 ~ 20 пара чевли. Не е потребна инсталација : Дали сè уште сте загрижени да не знаете како да ја инсталирате решетката за чевли од бамбус? Дали сè уште сте загрижени за трошење многу време за инсталирање на решетката за чевли? Ве молиме, дојдете да ја видите нашата надградена мултифункционална решетка за чевли без инсталација. Не е потребна инсталација, потребни се само 10 секунди за да се отвори и поправи за употреба. Не трошете време за инсталација на сите!. Материјал : решетката за чевли е изработена од природна табла за густина на нан бамбус +, издржлива и долготрајна. Уште повеќе, тоа е водоотпорно и лесно се чисти. Не е лесно да се исуши и пука, не е лесен за деформирање, исто така доказ за инсекти и молци, и добра апсорпција на топлина и влага, стабилност и лежиште на тежината. Мултифункционална решетка за складирање : може да се користи не само како решетка за чевли, туку и како мултифункционален решетка за складирање, погоден за поставување на саксија, мали уреди, итн.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата