• Со попуст
  • Неодамнешно
Алатки за обработка на алуминиумска легура 2PCS Радиус на рутер шаблони заоблени агли R10 R15 R20 R30

Алатки за обработка на алуминиумска легура 2PCS Радиус на рутер шаблони заоблени агли R10 R15 R20 R30

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Направено од алуминиумска легура 6061, цврста и издржлива за употреба Достапни се четири различни филети : R10, R15, R20, R30, изберете го вистинскиот како што сакате. Професионални шаблони за тркалезно дрво, подобро да се работи со табела за рутер и го прави сечење на филето поинтересно и поефикасно. Добро поставено дека свитката брзо и цврсто се држи во соодветна позиција сè додека вашиот залих е 90 степени на работ. Овие се убаво изработени и анодизирани финиш и тие се точни. Вклучен пакет : 2 парчиња шаблони за рутер на радиус. Направено од алуминиумска легура 6061, цврста и издржлива за употреба. Достапни се четири различни филети : R10, R15, R20, R30, изберете го вистинскиот како што сакате. Професионални шаблони за тркалезно дрво, подобро да се работи со табела за рутер и го прави сечење на филето поинтересно и поефикасно. Добро поставено дека свитката брзо и цврсто се држи во соодветна позиција сè додека вашиот залих е 90 степени на работ. Овие се убаво изработени и анодизирани финиш и тие се точни. Вклучен пакет : 2 парчиња шаблони за рутер на радиус.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата