• Со попуст
  • Неодамнешно
Притиснете на ковчегот за нокти лажни нокти - Ejiubas 300pcs ковчешки нокти, професионален долг печат на нокти, лажни нокти со лепак за нокти, лепак на нокти, датотека за но

Притиснете на ковчегот за нокти лажни нокти - Ejiubas 300pcs ковчешки нокти, професионален долг печат на нокти, лажни нокти со лепак

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Притиснете на ковчегот за нокти : Овој притисок на ковчегот за нокти се содржи 300 парчиња лажни нокти во 5 мешани бои Додатоци за нокти : 2 x лепак за нокти, датотека за нокти од 1 x. Виолетова, сјајна црвена, сјајна златна, сјајна сребрена, сина и зелена боја. Професионална долга балерина нокти за вас ~. Лесно за примена : Сјајниот ефект на салон за нокти трае само 3 минути! Изберете ги советите за акрилни нокти со вистинска големина, нанесете лепак за нокти и притиснете 10 секунди. Одличен избор за домашни маникир и итни задачи! Полски сет за маникир за печатот. Издржлив, останете подолго : Оваа нокти пријателска за салони е изработена од висококвалитетни материјали и облоги за да се осигурате дека печатот на ноктите нема да биде пробиен или исечен. Лесно е да ги исечете и да ги поднесете во која било должина и форма што ви се допаѓа!. 10 големини и лесна за употреба : По чистењето на вашите природни нокти, изборот на вистинските големини на нашиот ковчег на ноктите и нанесете го нашиот лепак за нокти, а потоа притиснете на ноктите 10 секунди. Потоа, можете да направите убави нокти дома што ви помага да заштедите пари и време. Повеќекратна употреба : Овој ковчег на ноктите има доволно количество, можете да го споделите со семејството и пријателите за доаѓањето на Божиќ. Можете да ги поднесете и обликувате овие притискања на ноктите како што сакате, како што се средни ковчези/нокти на балерина, кратки ковчези/нокти на балерина, нокти на стилето, долги/кратки квадратни нокти, бадеми. Само создадете сами. Притиснете на ковчегот за нокти : Овој притисок на ковчегот за нокти се содржи 300 парчиња лажни нокти во 5 мешани бои. Додатоци за нокти : 2 x лепак за нокти, датотека за нокти од 1 x. Виолетова, сјајна црвена, сјајна златна, сјајна сребрена, сина и зелена боја. Професионална долга балерина нокти за вас ~. Лесно за примена : Сјајниот ефект на салон за нокти трае само 3 минути! Изберете ги советите за акрилни нокти со вистинска големина, нанесете лепак за нокти и притиснете 10 секунди.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата