• Со попуст
  • Неодамнешно
FCOUIID ATV Fender Tags - Моторцикл заден резервоар за резервоари за лов на алатки за складирање на алатки за лов на лов на велосипед за снежни мотори, 2 парчиња

FCOUIID ATV Fender Tags - Моторцикл заден резервоар за резервоари за лов на алатки за складирање на алатки за лов на лов на велосипед

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

ATV Saddlebags е одличен начин да носите мобилни телефони, клучеви, чаши, мапи, GPS единици, камери за патеки и алатки за комунални услуги што се приближно до вашите патувања Водоотпорна 600 D полиестерска ткаенина со трајни затворања на патент, може да се користи во дождлив ден. Внимание : Не се користи за пороен дожд. Обезбедување на ленти може да се направи приложување на торбите на задниот или предниот дел од ветер, 2 обложени џебови и 2 џебови од мрежи додаваат складирање за организиран простор. Совршени додатоци за АТВ, лесни за инсталирање во рок од 2 минути. Широка примена за АТВ, моторна снег, UTV, моторцикл, нечистотија велосипед и др. Пакетот вклучува : 2 компјутери. ATV Saddlebags е одличен начин да носите мобилни телефони, клучеви, чаши, мапи, GPS единици, камери за патеки и алатки за комунални услуги што се приближно до вашите патувања. Водоотпорна 600 D полиестерска ткаенина со трајни затворања на патент, може да се користи во дождлив ден. Внимание : Не се користи за пороен дожд. Обезбедување на ленти може да се направи приложување на торбите на задниот или предниот дел од ветер, 2 обложени џебови и 2 џебови од мрежи додаваат складирање за организиран простор.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата